Välkommen till oss

Vi tycker att varmförzinkning är det roligaste man kan arbeta med! Vår strävan är att du som kund ska mötas av ett stort engagemang hos oss, när det gäller rostskydd av dina produkter.

Mycket välkommen att kontakta någon av oss.

 

Patrik Göransson
VD, marknad

E-post
patrik.goransson@prozink.se
0143-298 97

 

Kinna Göransson
Projektledare/koordenering

E-post
kinna@prozink.se
0143-298 98

 

 

Ekonomi
Jessica Nilsson
E-post
jessica.nilsson@vadstenazinken.se
0143-298 91

 

Aneby


Platschef. Prozink
Anders "Putte" Tagesson
E-post
putte@prozink.se
0380-47892

Produktionsteknik/försäljning. Prozink
Anders Carlsson
E-post
anders.carlsson@prozink.se
0380-47893

 

Vadstena

Produktionsledning, godsmottagning & Planering. Vadstena Varmförzinkning
Ronny Johansson
E-post
ronny.johansson@vadstenazinken.se
0143-298 93


Kvalitet/produktionsteknik. Vadstena Varmförzinkning
Thomas Widarsson
E-post
thomas.w@vadstenazinken.se
0143-298 94

 

Leverans. Vadstena Varmförzinkning
Göran Olausson
E-Post
goran.o@vadstenazinken.se
0143-298 92

 

Har du gods att skicka till Vadstena går det
också bra att skicka följesedeln till, nedanstående adresslänk.
Glöm inte att hänvisa till offertnummer i den mån jobbet är offererat.
E-Post
Följesedelsmall, Vadstena

 

Alternativt till Prozink i Aneby:
E-Post
Följesedelsmall, Prozink